Bleonah, shqiptarja e cila po bëhet yll ndërkombëtar

Kohanews Admin

Edhe një yll shqiptar po shkëlqen në skenën ndërkombëtare, bëhet fjalë për Bleonah, vajza e cila jeton dhe vepron në Suedi. Është vetëm 16 vjeçe dhe deri më tani ka publikuar shumë projekte, e këtë herë vjen me këngën “Devil’, projekt ky i punuar nga Nurteel kurse producent është Labinot Nuraj derisa klipi është punuar nga Time Pictures.

Vlenë të theksohet se këngëtarja Bleonah ka nënshkruar kontratë bashkëpunimi me një nga produksionet më të njohura suedeze Rika Music Group.

Linku i këngës në vazhdim:

Next Post

Ali Ahmeti obligon kandidatët e BDI me 5 përbetime programore (Video)

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim z. Ali Ahmeti, sot ka shpalos platformën e re dhe pesë (5) përbetimet kryesore të cilave me doemos do t’i përmbahen kandidatët për kryetar të komunave. Të nderuar qytetarë, të dashur vëllezer e motra Besoni tek e blerta! Këtë ua thash bashkëpartiakëve të mi […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: