Bombastike me ‘Natë e ditë’ vjen Lulja në projektin e ri

Kohanews Admin

Me tekst dhe muzikë nga Granit Gashi dhe video të realizuar nga XL Video, këngëtarja simpatike Lule vjen me projektin e saj më të ri të titulluar ‘Natë e ditë’. Një këngë ritmike pikërisht për sezonin e pranverës tash kur edhe koha ka nisur të nxehet e publiku kërkon argëtim për veshin, vjen ky projekt i Lules që sjellë shumë melankoli. Një paraqitje interesante dhe me klas, Lulja shfaqet edhe shumë bombastike e që mund të shihni në videon në vazhdim:

Next Post

Nga sot, Parkingu në Tetovë do të punojë me orar të reduktuar

Ndërmarja për Parking e komunës së Tetovës dje ka dalë me njoftim lidhur me orarin e ri me reduktime të punës për shkak të situatës së krijuar nga Pandemia Covid 19 dhe se nga dita e nesërme e martë 14 prill, parkingu në qytetin e Tetovës do të punojë me […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: