‘BVNG’ publikohet nga Agoni

Blerand Rexhepi

Ai ka një talent në muzikë. Agoni, këngëtari kosovar, ka lansuar këngën e re të titulluar ‘BVNG’.

Kjo këngë është prodhim i Avah Music sa i përket muzikës, ndërsa, video u realizua nga N’pikë Creative.

‘BVNG’ është një projekt premtues për Agonin, që i hap rrugën atij për një karrierë të suksesshme.

Ja projekti i tij:

Next Post

Ermira Memaj dhe dashuria e saj për muzikën, projekte të reja gati

Ermira Memaj qe e vogel eshte bere pjese e skenes live. Studimet profesionale i ka kryer ne shkollen “Kolin Gjoka” ne Lezhe. Ne Pallatin e Kultures se Lezhes ajo gjithmone ka qene pjesemarrese e cdo aktiviteti, fale ndihmes dhe mbeshtetjes se madhe qe ka pasur nga artisti i madh dhe […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: