Dafina Dauti publikon këngën ‘Zoti ta dha hakun’

Kohanews Admin

Dafina Dauti ka ardhur me projektin e ri muzikor.

Në kanalin Youtube, ajo hodhi projektin e titulluar ‘Zoti ta dha hakun’.

Kënga është prodhim i Ismet Balajt sa i përket tekstit dhe muzikës, kurse, orkestrimi u bë nga Vedat Lushtaku.

Në klipin finalizues Dafina u pa edhe me vajzën e saj Kaylee.

Next Post

Një këngë që i dedikohet babit, këndohet nga Gjergj Gashi

Një tekst i shkruar nga NLS, refreni nga Shemsi Kamaj, producent Whitemansound dhe video nga MaxProduction po këndohet nga voglushi i talentuar Gjergj Gashi.   Ai është 9 vjeç dhe projektin e titulluar Bab ku je, ia ka dedikuar pikërisht prindit të tij Luanit nga Peja i cili ka vdekur […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: