‘Dashni’ publikohet nga Shkumbin Hajdini

Kohanews Admin

Është shumë i talentuar në muzikë. Këngëtari Shkumbin Hajdini ka lansuar në Youtube projektin e titullar ‘Dashni’.

Kënga u producua nga Pllumbi Beats i cili ka bërë edhe muzikën bashkë me Shkumbinin, kurse, teksti u shkrua nga vet këngëtari.

“Dashni” u finalizua me klip nga Zoom Production. Kënga e cila përmban ritëm do jetë një nga hitet që Shkumbini është duke punuar.

Next Post

Kujt ia kushton këngën 'Sa gjynah' këngëtari Besnik Gjakova?

Me tekst dhe muzikë nga Kreshnik Avdiu, orkestrim nga ArtiRec dhe video nga Merhi Cinema Production, këngëtari i njohur me emrin artistic Besnik Gjakova ka sjellë një projekt të bukur në këtë fund verë të cilin e ka titulluar ‘Sa gjynah’. I lindur në vitin 1990 në Skivjan të Gjakovës […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: