Demi Rose mbulon gjoksin me libër

vull

Modelja e famshme kryesisht njihet për fizikun e saj të formësuar.

Ajo çdo herë bëhet kryetemë në mediat rozë për paraqitjen e saj, për të cilën kujdeset në maksimum.

Në postimin e saj të fundit në instagram ajo është parë teksa ka pozuar topless duke mbuluar gjoksin gjigant me një libër.

Demi u shfaq pa të brendshme edhe në pjesën e poshtme të trupit të cilën nuk e fokusoi dhe shumë në kamerë.

Imazhi i saj u realizua gjatë kohës sa ajo merrte rreze të diellit në Ibiza, vendin të cilin e zgjodhi për pushime.

Next Post

MSH: Qytetarët në disa mënyra mund të marrin certifikatat për vaksinim

Ministria e Shëndetësisë informon se qytetarët e vaksinuar kanë në dispozicion disa mundësi me të cilat mund të marrin lehtësisht një dokument që janë vaksinuar. Nga dita e djeshme, në ambientet e hotelierisë ose ngjarje të tjera, ku ka më shumë se 30 persona, hyrja lejohet vetëm për qytetarët që […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: