Don Destani e fillon mbarë, për pushime luksoze në Dubai

Kohanews Admin
0 0
Read Time:32 Second

Projekti i tij i parë “Angelina” e solli atë në majat e suksesit që në fillim pasiqë u pëlqye shumë nga publiku, por Don Destani ka vendosur që fillimin e vitit 2022 ta nis mbarë duke kaluar pushimet luksoze në Dubai, vend i endërave për të gjithë e që pikërisht aty ai ka vendosur të kalojë disa ditë pushimi për të mbushur energjitë sepse ky vit do jetë i atij sepse projekte të shumta e presin, punë intensive dhe videoklipe. Muzika si një fushë që është futur fortë do jetë sfida e rradhës e djaloshit kapriçoz që ka vendosur të bëhet konkurencë e jashtëzakonshme e këngëtarëve shqiptarë.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Next Post

Grubi: Na duhet stabilitet institucional për rrugën drejt Bashkimit Evropian

Zëvendëskryeministri i parë në Qeverinë e Maqedonisë së Veriut, Artan Grubi thotë se vendi nuk ka kohë për aventura politike dhe përqendrimi duhet të jetë në zgjidhjen e kontestit me Bullgarinë çka pastaj e zhbllokon rrugën evropiane. Grubi shprehet optimist se në një afat të shkurtër kohor Maqedonia do të […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: