Don Destani godet me projektin e parë, e titullon Angelina

Kohanews Admin
0 0
Read Time:37 Second

Ky fundvit pritet të përfundojë me një befasi të këndshme në skenën muzikore pasiqë reperi i ri dhe shumë i talentuar Don Destani pritet t’i shtohet skenës së re të muzikës shqip.

I njohur për stilin e tij ndryshe, ai pritet që këto ditë ta sjell këngën e tij më të re me titullin “Angelina” të cilën e ka punuar edhe me videoklip të cilën e ka punuar Valon Aziri.

Reperi pritet që të jetë njëri prej emrave kryesor në muzikën shqip, për shkak edhe të një jetë interesante që ka bërë gjatë kësaj periudhe.

Pa dyshim, ai pritet që të jetë ardhmëria e skenës së repit, jo vetëm shqiptar por edhe ndërkombëtarë.

Dëgjo në vazhdim hitin Angelina:

 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Next Post

Skandal/ Qytetit i Shkupit nuk fton asnjë artist shqiptarë për performancën e natës së ndërimit të fundvitit

Qyteti i Shkupit do të organizojë festën e ndërrimit të viteve në sheshin qendror “Maqedonia” me performancë të interpretuesve vendor, ndërsa në organizim dhe financim do të ndihmojnë tri kompani. “Tri kompani me përgjegjësi shoqërore, guxuan në kohë krize ekonomike dhe energjetike, të kontribuojnë në organizimin e festës festive të […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: