Dua Lipa tregon se në cilin vend të Shqipërisë po i kalon pushimet

vull
0 0
Read Time:32 Second

Prej disa ditësh, Dua Lipa është duke shijuar pushimet verore në Shqipëri së bashku me familjen dhe të dashurin e saj, Anwar Hadid.

Ao ka ndarë foto vazhdimisht me ndjekësit e saj në rrjete sociale, nga vendet të cilat i vizitonte, por pa tregyar vendodhjen. Ndjekësit ishin tepër kuriozë dhe i kërkonin që të bënte ‘check-in’ në vendet ku shkonte, pasi kjo do të ndihmonte edhe në promovimin e bukurive shqiptare.

Këtë herë ajo ka zgjedhur që t’i tregojë atyre edhe se në cilin vend të Shqipërisë po qëndron.

“Nuk dua të largohem kurrë”, ka shkruar Dua krahas fotove ku duket mjaft tërheqëse

 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Next Post

Kosova tashmë është anëtare e IESF

Federata Esports Kosova tashmë është anëtare e IESF, organizatës më të madhe në botë ku janë mbi 100 shtete anëtare. Federata Esports Kosova tashmë është anëtare e IESF, organizatës më të madhe në botë ku janë mbi 100 shtete anëtare. Federata me ndihmën e XPortalEsports ka arritur të anëtarësohet, por […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: