Kohanews

Ke Çfarë Lexon!

Dueti i sukesshëm, për pak orë kapin mbi 1 milion klikime

1 min read

Ata janë bërë bashkë për një duet.

‘Buenos Aries’ quhet kënga e Art Rushtit, në bashkëpunim me yllin argjentinas, ‘Brenda Asnicar’.

E, ky projekt muzikor, po pëlqehet me të madhe.

Për pak orë sa doli në Youtube, projekti muzikor kaloi shifrën e mbi 1 milion klikimeve, duke u shëndrruar në një hit në këtë verë.

Kujtojmë projekti i dyshes u bë nga vet ata dhe po tingëllon mjaft bukur.

Me këtë këngë, Arti po e vazhdon suksesshëm karrierën në muzikë, duke qenë pretendues për debutim në skenën ndërkombëtare.