Durim Malaj sukses të jashtëzakonshëm me projektin ‘A më don’

Kohanews Admin

Për vetëm dy javë ka arritur milionshin e parë kënga ‘A më don’ që është kënduar nga hit këngëtari Durim Malaj dhe Dafina Dauti në duet duke u bë kështu hiti i padiskutueshëm në këtë fundvit.

Dyshja e njohur erdhën këtë fundvit me një super bashkëpunim. Kënga “A mdon” është një këngë dashurie që vjen me një ritëm të veçantë dhe me një melodi të këndshme që do t’ju bëjë për vete sapo ta dëgjoni për herë të parë.

Projekti është një produksion i Emracom dhe Max production me muzikë dhe orkestrim të Granit Gashi dhe Dardy, ndërsa teksti është shkruar nga Ismail Malaj.

Kënga është publikuar vetëm dy javë më parë dhe është mirëpritur nga fansat e dyshes të cilët e kanë pëlqyer që në momentet e para të publikimit.

Next Post

Kryeministri Zaev: Nuk kemi alternativë tjetër për dhe deri në tejkalimin e çështjes me Bullgarinë, vazhdojmë me evropianizimin në shtëpi

“Ne nuk kemi asnjë alternativë tjetër për anëtarësimin në Bashkimin Evropian. Ashtu si Presidenti Pendarovski, edhe unë ashtu mendoj publikisht, unë flas publikisht për pikëpamjet e Qeverisë sonë, nuk kemi nevojë për zgjidhje bajpas, nuk kemi nevojë për zgjidhje alternative për anëtarësimin tonë në BE,” potencoi Kryeministri Zoran Zaev në […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: