Eni Zhuri shkëlqen me projektet e para për xhirimet e Vitit të Ri!

Blerand Rexhepi

Eni Zhuri kengetarja bukuroshe qe ka prekur rrugen e suksesit te saj duke sjell projektet e para per xhirimet e Vitit te Ri 2021, xhirime te realizuara ne Kosove, potpurinë “Moj Hatixhe” dhe “Kanagjegji”. Te realizuara tek Eurolindi dhe te orkestruara nga Besnik Zikolli e me kujdes per veshjet e kengetares nga stilistja e talentuar Jolanda Lumaj duket se kengetarja ka arritur qe me prurjet e para te rrembeje zemrat e publikut. Ajo ka marre vleresime nga miq, kolege, njohes te muzikes dhe ndjekes te saj. Duket se premtimet qe na beri Eni ne intervisten e fundit per te sjelle shume shpejt projektet po i mban me shume kujdes duke treguar mirenjohje ndaj publikut te saj! Suksese Eni!

Next Post

Festim Halili merr detyrën drejtor i N.P “Radiodifuzioni Nacional”

Një kuadër i cili ngado që ka lëvizur ka lënë gjurmë për të mirë duke avancuar kështu programin e punës e njëkohësisht edhe statusin e shqiptarëve në institucionet që ka drejtuar. Festim Halili ka pak ditë që ka marrë në dorë drejtimin e NP Radiodifuzioni Nacional duke lëvizur kështu nga […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: