Ermal Mamaqi largohet nga Klani, por rikthehet moderatorja e njohur

vull

Ermal Mamaqi nuk do të jetë më pjesë e TV Klan. Megjithatë, drejtuesit e televizionit kanë arritur të rikthejnë Marina Vjollcën.

Burime nga TV Klan bëjnë me dije se do të ketë ndryshime të medha ne programacion. Mësohet se Ermal Mamaqi do të largohet nga Klan dhe ditën e shtune do jepet spektakli i humorit Duplex.

Por, edhe ky emision do ndryshojë pasi do të prezantohet nga Marina Vjollca dhe krahas humorit, do të ketë elemente të tjera te spektaklit si të ftuar kengetare dhe muzike, raporton newsbomb.al.

Mamaqi drejtonte programin ‘’Xing me Ermalin’’ prej vitesh në TV Klan.

Next Post

Ndjekësit i bëjnë kërkesa të çmendura Ronelës: Të lëpij këmbë e taka

Ronela Hajati, një nga këngëtaret më të njohura shqiptare, e cila është shumë aktive në rrjetet sociale, ku publikon foto e video të ndryshme. Së fundmi, Ronela ka zhvilluar një bisedë me ndjekësit në Instastory, të cilët i kanë drejtuar pyetje të ndryshme këngëtares.     Disa prej tyre, i […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: