‘Faleminderit’ thotë Arbnori

Kohanews Admin

Arbnor Dulla ka ardhur me projektin e ri muzikor.

Fjala ëshë për këngën ‘Faleminderit’, që u punu a nga BigDeal Records, sa i përket muzikës.

Po ashtu, kjo këngë ka dhe një teskt mjaft të bukur, të shkruar Endrit Hamdiu.

‘Faleminderit’ u finalizua me klip nga RGB Entertamient.

Me këtë projekt muzikor, Arbnori nxori në pah edhe njëherë talentin e tij në muzikë.

VIDEO

Next Post

Ali Ahmeti nesër në Tiranë, do të takohet me Edi Ramën

Lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti bashkë me funksionarë të tjerë të partisë, nesër do të vizitojnë Tiranën. Siç bëhet e ditur, në kuadër të vizitës Ahmeti pritet të takohet me kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama. Vizita është e formatit të njëjtë sikurse ajo që u realizua kohë […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: