Florim Gacaferi – Limi nuk ndalet, publikon projektin Nuk ta fal

Kohanews Admin

Me tekst nga Endrit Mumajesi, muzikë nga Anxhelo Koci, aranzhim nga Alsked Rrenja dhe videoklip të punuar nga EMFCreative, këngëtari Florim Gacaferi – Limi vjen me një këngë të re të titulluar Nuk ta fal, një këngë e lehtë e cila e rikthen në skenë këngëtarin i cili ka punuar tashmë shumë këngë e hite. Ky projekt për fundvit është befasi për publikun që e mbështet këngëtarin. E për të dëgjuar këtë këngë të bukur mjafton të klikoni në vazhdim:

Next Post

Oliver Spasovski ka dhënë dorëheqje nga LSDM

Ministri i Punëve të Brendshme, Oliver Spasovski, ka dhënë dorëheqje mëngjesin e sotëm nga pozita e nënkryetarit të LSDM-së. Spasovski po ashtu informoi se sonte do të marrë pjesë në seancën e LSDM-së dhe se paraprakisht ka paralajmëruar se kryeministri i ri që sonte duhet të propozohet dhe të zgjidhet […]

Subscribe US Now