Florim Gacaferi – Limi nuk ndalet, publikon projektin Nuk ta fal

Kohanews Admin
0 0
Read Time:24 Second

Me tekst nga Endrit Mumajesi, muzikë nga Anxhelo Koci, aranzhim nga Alsked Rrenja dhe videoklip të punuar nga EMFCreative, këngëtari Florim Gacaferi – Limi vjen me një këngë të re të titulluar Nuk ta fal, një këngë e lehtë e cila e rikthen në skenë këngëtarin i cili ka punuar tashmë shumë këngë e hite. Ky projekt për fundvit është befasi për publikun që e mbështet këngëtarin. E për të dëgjuar këtë këngë të bukur mjafton të klikoni në vazhdim:

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Next Post

Oliver Spasovski ka dhënë dorëheqje nga LSDM

Ministri i Punëve të Brendshme, Oliver Spasovski, ka dhënë dorëheqje mëngjesin e sotëm nga pozita e nënkryetarit të LSDM-së. Spasovski po ashtu informoi se sonte do të marrë pjesë në seancën e LSDM-së dhe se paraprakisht ka paralajmëruar se kryeministri i ri që sonte duhet të propozohet dhe të zgjidhet […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: