Futbollisti në top-formë, sekreti është studentja seksi e arkitekturës

vull

Nikolas Taljafiko vazhdon të shkëlqejë në fushën e blertë, ku ishte ndër pikat më të forta në sezonin fantastik që realizoi vjet Ajaksi.

 

Madje 26-vjeçari e ka nisur në mënyrën më të mirë edhe edicionin 2019-2020, ku ishte vendimtar në ndeshjet eliminatore në Champions, duke gjetur edhe golin në fitoren 3:2 ndaj PAOK.

 

Por përveç shkëlqimit në fushë, Taljafiko bën të njëjtën gjë edhe jashtë saj.

 

Ai prej kohësh është në një romancë me modelen argjentinase Karo Kalvanji, e cila duket se është frymëzimi kryesor për lojtarin e kombëtares argjentinase.

Next Post

Zëdhënsi i Qeverisë së RMV-së, Hoxha :Përgjegjësi duhet të ketë për të gjithë të involvuarit në rastin “Zhvatje” (VIDEO)

Zëdhënësi i Qeverisë së Republikës së Maqedonisë së Veriut, Muamet Hoxha, sot dha deklaratë për rastin “Zhvatje”.    Në vazhdim ju përcjellim deklaratën integrale të zëdhënësit Hoxha: Rasti i hapur  ZHVATJE, për të cilin tani u akuzua edhe prokurorja e parë speciale Katica Janeva, konfirmon se para drejtësisë dhe ligjeve, […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: