Gentiana Ibishi duket mahnitëse në setin e ri fotografik

vull

Meqenëse jetojmë në një kohë kur rrjetet sociale marrin një kohë goxha të madhe të jetës sonë, në ditët e sotme ka mjaft dashamirëse të modës, të cilat shfaqin idetë dhe dashurinë e tyre për modën në Instagram, Facebook apo edhe në rrjetet sociale të tyre personale.

Një nga këto është edhe moderatorja nga Tetova Gentiana Ibishi.

Gentiana është aktive në rrjete sociale, në të cilat kohë pas kohe sjell imazhe të reja.

Gentiana Ibishi nga Tetova njëherrit edhe moderatorja e “Top Estrada Tv” tanimë e njohur për publikun Tetovar ka shkëlqyer në gjitha aktivitet si në modelim, fotografi dhe prezantuese me emisionet Televizive.

Këto ditë, ajo ka realizuar një set të ri fotografik, ndërsa disa prej imazheve i ka publikuar në rrjetet sociale.

Gentiana duket super tërheqëse, sikur ka dalë nga ndonjë përrallë, në setin e realizuar.

Gentiana në çdo emision i habitë të gjithë me pamjen e saj të bukur. Ajo gjithashtu komentohet shumë edhe nga ndjekësit e saj në rrjetet sociale duke u shndërruar në një personazh të preferuar të publikut.

Por, përveç pamjes së saj ajo është e përkushtuar në punën që bën. Angazhimi i sajë si moderatore ka filluar vite më parë në emisionet televizive që ka udhëhequr ajo.

Gentiana pranoi shumë komente nga ana e ndjekësve, të cilët e komplimentuan atë për këtë paraqitje.

Next Post

Imer Aliu i PDSH-së është votuar si kandidat i vetëm për Drejtor të Drejtorisë për ruajtjen e të dhënave personale

Sot në mbledhjen e Komisionit për Zgjedhje dhe Emërime në Kuvend, Imer Aliu është votuar si kandidat i vetëm për Drejtor të Drejtorisë për ruajtjen e të dhënave personale. Imer Aliu ka qënë deputet i PDSH-së dhe shef i grupit parlamentar të kesaj partie. Propozimi në fjalë do të dërgohet […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: