Geti publikon foton pranë veturës luksoze, ja çfarë i thotë Meda

vull

Meda i ka komentuar Getoar Selimit.

Reperit Getoar Selimi i është bërë diçka shumë e zakonshme për të pozuar pranë veturave luksoze, shkruan lajmi.net. “Vetëm një foto”, ka shkruar ai pranë postimit të një fotografie të tillë të publikuar së fundmi.

Pranë saj, si zakonisht Geti ka pranuar komente të shumta nga ndjekësit mirëpo në sy ka rënë ai i këngëtarit Meda.

Ai i ka vendosur një emoji të kurorës së mbretit.

Next Post

OSMANI: Presidenca Finlandeze me BE-në në përgjithësi qëndron pas integrimeve evropiane të Maqedonisë së Veriut

Zëvendëskryetari i Qeverisë për Çështje Evropiane Bujar Osmani në kuadër të vizitës në Republikën e Finlandës kishte takime të ndara me Ministren për Punë Evropiane, Tuti Tupurainen dhe Ministrin për Punë të Jashtme, Peka Havisto. Tema kryesore e takimeve ishin pritjet dhe perspektivat e Maqedonisë së Veriut në periudhën e […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: