‘Gjysma e zemrës’, thotë Visar Shabani (Video)

Blerand Rexhepi

Me muzikë ka nisur të meret që para 6 viteve, Visar Shabani ka marrë pjesë në shumë koncere dhe ahengje të ndryshme familjare si në Kosovë ashtu edhe në diasporë, ndërkohë që ky projekt është i dyti me rradhë kurse të parin e kishte titulluar ‘Helm’, me tekst dhe muzikë nga Kreshnik Avdiu dhe miksim e masterizim prej Artirec Studio. Kënga e tij e dytë titullohet ‘Gjysma e zemrës’ me tekst dhe muzikë nga Endrit Hamdiu kurse orkestrim nga Kushtrim Gashi derisa klipi është realizuar nga Arlind Sylaj dhe është publikuar në platformën më të madhe shqiptare në internet ArkivaShqip.

Next Post

Irma Marku sjell një klip të goditur me titull “Gurë gurë bëhet kalaja”

Irma Marku është këngëtare muzikës popullore por edhe moderne shqiptare. Ajo sa herë që sjell një projekt të ri jep shpirt dhe jetë në të dhe kështu ka ndodhur edhe me klipin e saj të ri, një këngë e goditur për publikun me një titull po aq të goditur që […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: