Gjyste Vulaj e mbanë shqiponjën aty ku nuk ua merrte mendja [Foto]

vull

Këngëtarja nga Mali i Zi, Gjyste Vulaj, emër i njohur e i shumë përfolur gjithandej, po e mbyll edhe një sezon të suksesshme

Edhe kjo verë ishte “full” për këngëtaren nga Mali i Zi, e cila priti shumë mysafir në lokalin ku ajo këndon çdo vit.

Gjystja, është edhe patriote, e këtë e ka thënë disa herë në forma të ndryshme, përmes muzikës, veprimeve, por edhe veshjeve të saj.

A e dini se ku e mban shqiponjën këngëtarja Gjyste Vulaj? Ajo, simbolin e famshëm kombëtar e mban në brez. Ky, bile është aksesori i saj më i pëlqyer prej shumë vitesh, shkruan “Kosovarja”.

Next Post

Mësohet arsyeja e vërtetë e ndarjes së Norës dhe Robertit

Dy ditë më parë bëri xhiron e rrjetit lajmi se Nora Istrefi dhe Robert Berisha i kishin dhënë fund martesës së tyre. Ky i fundit publikoi në profilin e tij në Instagram një foto ku njoftonte se ai dhe këngëtarja nuk ishin më bashkë dhe ky lajm i hidhur solli […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: