Gruaja më e bukur në botë në fotot e reja nuk mund të gjejë ndonjë të metë: “Ju jeni një perëndeshë”

vull

Nicole Scherzinger konsiderohet si një nga femrat më të bukura në botë, prandaj nuk është për t’u habitur që i pëlqen të tregojë trupin e saj.

 

Ajo shpesh poston fotografi të saj duke pozuar me bikini në Instagram dhe këtë herë i çmend ndjekësit e saj me pozat provokuese.

Bukuroshja bukuroshe 42-vjeçare aktualisht është me pushime, dhe ajo vizitoi plazhin në Portugali i cili është me duna rëre, kështu që ajo përdori atraktivitetin e këtij vendi të bukur dhe bëri disa foto seksi.

Nicole pozoi plot vetëbesim në një bikini të thjeshtë të bardhë që nxirrte në pah atributet e saj, dhe vetëm një vështrim mjaftoi për të parë që ajo me të vërtetë ka diçka për tu krenuar.

Këmbë të holla dhe të ngushta, bark të rrafshët, gjinj të harlisur – gjithçka është në vend, kështu që është e kuptueshme pse ajo është një nga yjet më të pashëm sot.

“Më lini pa fjalë”, “Grua, ti je e bukur”, “Mishërimi i një perëndeshë”, “Super grua”, “Je fjalë për fjalë e përsosur”, “O Zot, çfarë gruaje”, janë vetëm disa nga komentet e shkruara nën të postimi

Nicole një herë pranoi se kishte probleme me vetëvlerësimin dhe çrregullimet e të ngrënit për një kohë të gjatë, por gjithçka ndryshoi disa vjet më parë kur ajo vendosi t’i përkushtohej një diete të shëndetshme dhe një trajnimi të rregullt.

“Thjesht duhet të jesh i lumtur me veten dhe atëherë gjithçka është më e lehtë. M’u desh një kohë e gjatë për të pranuar veten dhe trupin tim. Kur gjeta paqe te vetja, nuk e kisha problem të ushtroja dhe të haja atë që ishte e mirë për mua.

Ne jemi armiqtë tanë më të këqij. “Pesha nuk ka rëndësi, është e rëndësishme të jesh një mik i vetvetes sepse nëse e do veten, atëherë gjithçka do të jetë më e lehtë për ty,” tha Scherzinger.

 

 

 

 

 

Next Post

Bexheti: Javën e ardhshme, rikonstruktimi i rrugës kryesore në Saraj

Kryetari i komunës së Sarajit Blerim Bexheti njpfton se sot në mbledhjen e mbajtur me Qeverinë, kryetarët e komunave dhe përfaqësues të kompanisë TAV Maqedoni nënshkruajtëm kontratën për projektin e rekonstruimit dhe asfalltimit të rrugës kryesore nga hyrja në vendbanimin Bukoviq deri te Çeshma në Raoviq, në gjatësi prej 6 […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: