Habibe Ostreni – FLEXY Rikthehet me një hit te ri… Kënga titullohet MILION (VIDEO)

vull

Këngëtarja e mirënjohur e  estradës shqiptare, Habibe Ostreni i është rikthyer këngës shqipe me një këngë e cila ka pushtuar veshin e çdo dëgjuesi shqiptare njëherit duke e pëlqyer tej mase.

 

Ajo ka postuar këngën e saj në rrjete sociale në youtube ku për një kohë të shkurtër ka marrë mijëra klikime dhe pëlqime.

Për më shumë shijojeni këngën:

Next Post

Kryetari i PDSH-së takohet me Daut Haradinaj

Sot, Menduh Thaçi u takua edhe me shefin e grupit parlamentar të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Daut Haradinaj. Në takim është biseduar për çështjet që i përkasin Ballkanit Perëndimor dhe shqiptarëve në veçanti. Temë kyçe ishin edhe zgjedhjet e 12 prillit ku PDSH garon me ofertën për demokraci […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: