“Hajde, hajde gurbetçarë”, Saranda Krasniqi ju dedikon një këngë të mrekullueshme

Kohanews Admin

Me tekst të Sami Aliut dhe muzikë nga Xheni, këngëtarja e njohur Saranda Krasniqi vjen me një super projekt të cilin ua dedikon pikërisht gurbetçarëve.

“Hajde, hajde gurbetçarë”, titullohet ky projekt që e sjellë Sarandën në një formë më ndryshe.

Për dukjen e saj është përkujdesur Diana Makeup artist, për veshjen Diba Celina dhe videoklipin e këtij projekti e ka punuar Artfabe.

Ndryshe, ky është i disati projekt i këngëtares së njohur kosovare e cila nuk din të ndalet me këngë e projekte të shumta si dhe angazhime në ahengje të ndryshme familjare, e kërkuar gjithandej për shkak të vokalit të saj të mrekullueshëm.

Next Post

Kryediplomati Osmani në kryeqendrat botërore për zhvillim ekonomik të vendit

“Ndoshta fokusi i opinionit është te raporti me Bullgarinë, por numri më i madh i çështjeve që unë i hapë, qoftë në Uashington, Tokio- ku fola për ndihmën japoneze, por edhe nesër kur do të udhëtoj për në Ankara, do të jenë çështjet ekonomike, çështja e gazit, pasojat ekonomike nga […]

Subscribe US Now