‘Hajde qiko’, hiti i fundit nga Reina (Video)

Kohanews Admin

Me tekst nga Ghulo dhe muzikë e produksion të Nurteel, këngëtarja e re dhe mjaft atraktive Reina vjen me një mega projekt të cilin e ka titulluar ‘Hajde qiko’. Një këngë mjaft e bukur dhe me në videoklip senzacional ku e sjell këngëtaren në pah me fizikun e saj të mrekullueshëm. Kënga është mjaft ritmike dhe pritet që të jetë një hit i sezonës pranverore ndërkohë që Reina nuk do të ndalet me kaq pasiqë së shpejti do të sjellë dhe projekte të reja.

Next Post

BDI premton: Veting për drejtësi jo selektive

Konferencë për shtyp e Sekretarit organizativ të BDI-së, Artan Grubi: Të nderuar qytetarë, të nderuara media, një vit më parë, me vendim të Kryesisë dhe Këshillit të Përgjithshëm u formua ekipi i punës për projektimin e BDI-së të së nesërmes, reforma brenda partiake, kadrovike dhe programore, ri-regjistrimin e tërësishëm të anëtarësisë, veting në parti, por edhe në politikë, në gjyqësor dhe në prokurori. Si […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: