“Haram” kënga më e re e lansuar nga Adelina Berisha

Kohanews Admin

Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Berisha, ju qëndron afër fansave me projektet e saj muzikore.

Së fundi ajo pati paralajmëruar edhe për një tjetër projekt muzikor.

Ky projekt tashmë është finalizuar dhe pak minuta më parë ajo e ka lansuar bashkë me videoklip.

Kënga mban titullin “Haram” , ndërsa për muzikën dhe tekstin është përkujdesur Urban Graphics.

Adelina është shfaqur tejet atraktive në videoklip.

Next Post

'Faleminderit' thotë Arbnori

Arbnor Dulla ka ardhur me projektin e ri muzikor. Fjala ëshë për këngën ‘Faleminderit’, që u punu a nga BigDeal Records, sa i përket muzikës. Po ashtu, kjo këngë ka dhe një teskt mjaft të bukur, të shkruar Endrit Hamdiu. ‘Faleminderit’ u finalizua me klip nga RGB Entertamient. Me këtë […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: