Hiti i verës mbanë titullin ‘Të urrej’ dhe vulën e Kushtrim Dobra (Video)

Këngëtari i njohur dhe i shumë hiteve Kushtrim Dobra ka sjellë një tjetër projekt muzikorë pas shumë hiteve që po realizon viteve të fundit.

Edhe pse i stërngarkuar me punë, mbrëmje muzikore dhe ahengje të ndryshme familjare sin ë Kosovë, Maqedoni e gjithëandej ku jetojnë shqiptarët, Kushtrimi ka gjetur kohë për të sjellë pranë mbështetësve të tij edhe një këngë të re të finalizuar edhe me klip.

Projekti i tij i ri mbanë titullin “Të urrej”, një këngë me plot shije që e rikthen këngëtarin në majën e karierës së tij.

Next Post

Ndahet nga jeta regjisori i njohur shqiptar Gjergj Xhuvani

Është ndarë nga jeta në moshën 56-vjeçare regjisori i njohur shqiptar Gjergj Xhuvani. Ai ka ndërruar jetë ditën e sotme në një spital në Romë, ku ndodhej i shtruar prej disa kohësh si pasojë e një sëmundje të rëndë. BIOGRAFIA Gjergj Xhuvani, një regjisor, skenarist, producent shqiptar, lindi në vitin […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: