Hiti më i ri i Tishit mban emrin ‘1 milion’

Blerand Rexhepi

‘1 milion’, titullohet kënga më e re e realizuar nga këngëtari Tishi, një këngë romantike e ritmike që këngëtari shumë unik e ka sjellë këtë verë të shoqëruar me një videoklip mjaft atraktiv me femra bukuroshe kurse Tishi tashmë ka zënë vend të rëndësishëm në skenën muzikore me videoprojektet të cilat i ka realizuar deri më tani.

Next Post

Nga Dj në reper, Zyzz vjen me ‘Op en neer’

Azdren Mulaj i njohur me emer artistik Dj. Zyzz është nga Strellci i Deçanit por i lindur dhe rritur ne Zvicër, ka filluar të meret me muzikë qysh si 14 vjeçarë pra si Dj dhe brenda pak kohe ka arritur të jetë performues në top clube të Zvicrës. Një nga […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: