Hitin më të ri në versionin popullor, Nusja jonë këndohet nga Xhaferi dhe Vlora

Kohanews Admin

Me tekst nga vet Xhafer Ahmetaj dhe orkestrim nga Rrahman Kryeziu, çiftit tashmë i njohur ka sjellë një tjetër projekt në prag të ahengjeve familjare.

Xhaferi dhe Vlora publikojnë këngën më të re të titulluar “Nusja jonë”, një projekt që i kushtohet çifteve të reja të cilët edhe i japin fund beqarisë.

Të dy artsitët nga Prizreni sjellin këtë herë një projekt mjaft të bukur për çiftet e reja me motive dasme.

Hitin më të ri në versionin popullor mund të ndiqni në vazhdim:

Next Post

Hoxha: Është biseduar për hapjen e pikës së re kufitare, takimi i fundit i grupeve të punës është realizuar më 14 prill

Zëdhënësi i Qeverisë, Muhamet Hoxha në konferencës e sotme për shtyp njoftoi se takimi i grupeve të punës mes Shkupit dhe Sofjes është realizuar me 14 prill. Hoxha tha se në të njëjtin takim është biseduar për hapjen e një pike të re kufitare mes Bullgarisë dhe Maqedonisë së Veriut. […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: