‘Ilusion’ thotë Flori, vjen me një mega projekt (Video)

Kohanews Admin

Rep artisti i ri, Flori apo Florijan Tahiraj 22 vjeçari më preardhje nga Strellci i cili jeton dhe vepron në Zvicer, ka sjellur projektin e parë artistik të tij, po ashtu ka sjellur një freski në tregun muzikor shqiptarë.

Muzika është punuar nga producenti Çelik Lipa (The Professor), teksti nga vetë reperi ndërsa videoklipi nga SBS. Klipi është publikuar në kanalin më të madh shqiptarë ArkivaShqip, ndërsa ne ju ftojmë të shijoni atë:

Next Post

Covid -19 / UT: Rri në shtëpi, ne ligjërojmë për Ty

Subscribe US Now

%d bloggers like this: