Ish e dashura e Neymar, kliente e shqiptares Beauty Lil

Kohanews Admin

Ish e dashura e yllit të futbollit Neymar, Liza Brito duket se nuk ka mundur t’i ikë tundimit për të qenë pjesë e mediave shqiptare të paktën jo vetëm nga lajmet për lidhjen e saj me yllin e futbollit por këtë herë ka qenë suksesi i shqiptares Beauty Lil e cila me biznesin e saj ka arritur të prekë majat e skenës, ekranit dhe suksesit jo vetëm tek shqiptarët por edhe më gjerë. Ka qenë pikërisht buzëkuqi Beauty Lil Lipstick ai të cilin Lizën e ka bërë për vete e që tashmë ajo është një kliente e shqiptares Beauty Lil.

Next Post

Lume Dakaj dhe Albulena Rakaj sjellin në pragfesta një “Potpuri” fantastike!

Kengetarja e mirenjohur Lume Dakaj dhe vajza e saj Albulena Rakaj kane sjelle nje prurje te re tregun muzikore. “Potpuri” titullohet projekti me i ri i tyre, nje projekt qe nxjerr ne pah pasionin e talenteve nene e bije. Lumja te gjithe jeten e saj ia ka kushtuar muzikes dhe […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: