Ish “Miss Universe” Kështjella Pepshi bëhet yll i muzikës, sjell hitin

Blerand Rexhepi

Kështjella Pepshi, vajza me bukuri të fisme, e cila u shpall “Miss Universe Kosova” dhe përfaqësoj bukurinë shqiptare në botë, tashmë është me dy këmbët në muzikë. Vajza shtalartë e elegante, se cilës kurora i ndrinte në kokë, ka kënduar gjithmonë, ani pse pak njerëz kanë pasur njohuri për talentin e pasionin e saj të madh për këngën.

E bukura e dheut i ka dhënë “play” projektit “Who Cares”, që ka të gjjtha premisat e hitit botëror. ”Tash kam realizuar këngën e re që titullohet “Who cares”, që është me muzikë dhe tekst nga unë dhe nën producimin e Lorenc Schaler, producentit muzikor më të njohur në Zvicër. Tema e këngës flet për dritën e terrin dhe uroj shumë që të pëlqehet nga audienca”, ka thënë Kështjella.

Dëgjoni ekskluzivisht këtu “Who Cares” nga Kështjella Pepshi.

Next Post

Xhepçishti, si gjithmonë, krah kauzës shqiptare, për Kryeministrin shqiptar, ka cekur dr. Florin Besimi

Kandidati i BDI-së, për Parlamentin e RMV nga zona e 6-të zgjedhore, dr. Florin Besimi, fushatën elektorale, e përmbylli nga Xhepçishti, bastioni i fitoreve të BDI-së, vizitonit të liderit të shqiptarëve, Ali Ahmetit dhe kauzave kombëtare. Xhepçishti njohu era e furtuna, pranvera të vonshme e dimra të gjatë me mundime, […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: