IzzY nuk ndalet, godet me projektin ‘Asaj’ (Video)

Blerand Rexhepi

Ismir Buzhala më emer artistik IzzY me preardhje nga Kosova por që jeton e vepron në Gjermani ka sjellur mega projektin e tij të parë në karrierë dhe projekt mjaft profesional.

Me tekst nga vetë Reperi ndërsa muzika nga producenti i njohur Nurteel dhe një realizim mjaft i bukur i videoklipit nga produksioni VSM.

I gjithë ky projekt është menaxhuar nga menaxheri i njohur Labinot Nuraj. Klipi është publikuar në platformën më të madhe ArkivaShqip.

Next Post

Feronikeli bindës, Prishtina mund Llapin

Sot janë zhvilluar tri ndeshjet e fundit të javës së 31-të në IPKO Superligë. Skuadra kryesuese, Feronikeli, ka shënuar fitore para tifozëve të vet në duel me Dritën, me rezultat 4:1, duke e ruajtur pozitën e parë në renditje edhe pas kësaj jave. Feronikeli kaloi në epërsi në minutën e […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: