Ja pse zgjedhja juaj post pandemike për të festuar duhet të jetë kompleksi “San Pol”…!

Kohanews Admin

Pertej gjithçkaje ka ardhur koha qe nje feste eshte e nevojshme ne jeten tuaj. Nje ngjarje e rendesishme qe ju mbush me lumturi eshte gati te ndodh? Apo ka ndodhur tashme? Pra, festojeni me shkelqim ne brendesine e rafinuar dhe elegante te Kompleksit “San Pol”.

San Pol eshte vendi dhe kompleksi me i pershtatshem per cdo ceremoni te jetes tuaj! Ju do te bindeni ne momentin qe do te beheni pjese e kompleksit te gjere dhe komod, i zbukuruar me detaje elegante. Nuancat e dekorit krijojne nje atmosfere te paharrueshme ne cdo feste qe ju perzgidhni.

I inaguruar qe ne vitin 2008, ambientet e restorantit jane ideale si per nje banket klasik, ashtu edhe per nje feste tematike me dekorime origjinale. Kapaciteti i tre sallave te restorantit fillon nga 50 deri ne 400 persona.

Ne Kompleksin “San Pol” do te mbani mend pjatat e shijshme te kuzhinës tradicionale shqiptare, do te frymezoheni nga sherbimi i pazakonte i pjatave. Emocionet qe do te perjetoni ne ngjarjet ne natyre nuk mund te krahasohen me asgje!

Pishine mini olimpike, bankete te zgjatura, luksi ne oborrin e restorantit ku mund te realizohet nje set fotografik dhe ceremoni te ndryshme i sjell per Ju me dinjitet dhe  ne klasen me te larte Kompleksi me i njohur ne Tirane, “San Pol”

“San Pol” Ju ofron:

– dekorimin e festes, sepse brendesia e restorantit eshte e vete-mjaftueshme;

– pije te ftohta, me cmime te konsiderueshme

– parkim, hapsire e madhe, me staf mikprites dhe te besueshem

–  menu banketesh, me gatime nga me te ndryshme shqiptare me kuzhiniere te specializuar

-pishine me uje te paster, hapsire e konsiderueshme si per femije por dhe per te rritur

Kompleksi “San Pol”: Realizim i thurur me modesti dhe bukuri te çdo feste tuajen!

Adresa e restorantit: Albania, Vaqarr, Tirane. Instagram: Kompleksi San Pol

Rezervimi i banketeve, sapo te rinisin eventet eshte 0698310018

Next Post

Afati i fundit për dorëzimin e marrëveshjes për bursa të studentëve është 12 shkurt

Ministria e Arsimit dhe Shkencës informon se të gjithë studentët që e fituan të drejtën e shfrytëzimit të bursës studentore në vitin shkollor 2020/2021 përmes konkursit të shpallur shtesë dhe të rregullt, është e nevojshme më së voni deri më 12.2.2021 të shtypin dhe të plotësojnë TRE ekzemplarë nga marrëveshja […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: