Ja si do duket Elda Berisha në klipin e saj të ri…!

Kohanews Admin

Elda Berisha është nga ato këngëtare që kur i sjell projektet është kujdesur deri në detajin më të vogël, që nga muzika, teksit, fabula, klipi, veshjet, kujdesi për imazhin.

Ajo sapo ka mbaruar xhirimet e klipit më të ri me titull “Ah moj nënë”, një klip që duket mjaft melankolik dhe mallëngjyes nga fotot që vetë këngëtarja ka publikuar në profilet e saj në facebook dhe instagram.

Ajo ka zgjedhur bashkëpunëtorë të njohur në fushën e muzikës me të cilët suksesi është i garantuar si Armand Trebickën për tekstin, Alban Fortunën për muzikën, veshjet janë stiluar nga Anisa Collection dhe kujdesi për make-up nga sallon “Lorel”. Në pritje të publikimit të klipit të ri i urojmë Eldës suksese dhe sa më shumë këngë e klipe ashtu siç di t’i sjellë…!

Next Post

“Për dashni” e Esmeralda Hotit, ritmike por edhe mjaft romantike

Kengetarja Esmeralda Hoti shquhet per finesen qe sjell ne muzike. Nuk eshte nga ato kengetare qe kerkon te jete ne vemendje gjithe kohes por projektet e saj pelqehen dhe mirepriten nga te gjithe. Kenga e saj me e fundit, e shoqeruar me klip, me nje titull shume romantik “Per dashni” […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: