Ja si duket Eliza Dushku shtatzënë

vull

Aktorja shqiptare Eliza Dushku bëri të ditur në premierën e filmit “Mappethorpe”, në muajin janar të këtij viti, se gjendej në pritje të ëmbël. Ajo u fotografua asokohe krah bashkëshortit Peter Palandijan, i cili është 17 vite më i madh se ajo, me të zeza dhe bluzja e ngushtë i tregonte më së miri shtatzëninë.

Sot, Eliza vendosi të ndajë në profilin e saj në “Instagram” dy foto ku shfaqet me barkun e rrumbullakosur. “Kemi dashuri për çdokënd”, ka shkruar aktorja krahas fotografive ku shfaqet krejtësisht natyrale dhe e patrukuar.

Next Post

Ambasadori i Zvicrës: Nuk është normale ne të financojmë ujësjellës në Kosovë e ju të vjedhni

Ambasadori i Zvicrës në Kosovë, Jean-Hubert Lebet është treguar i ashpër sot në Skenderaj. Ai ka përmendur numrin e veteranëve, duke thënë që nuk duhet paguar veteranët e rrejshëm, e pastaj të tjerët të investojnë në projekte qenësore për qytetarët. Nga Skenderaj ai foli edhe për shërbyesit civil në Kosovë, […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: