Kapet “mat” Leonora. Në Brezovicë me bokserin e njohur (FOTO)

vull

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Leonora Jakupi, është një ndër femrat më të komentuara në mediat rozë.

Ajo u komentua edhe për jetën e saj private, të cilën po e mban shumë hermetike, ani pse ka pranuar se është në lidhje dashurie, por ende nuk dihet i dashuri misterioz i artistes nga Drenica.

Duke lënë anash jetën e saj private, kujtojmë se ajo gëzon raporte të mira shoqërore me kolegë dhe persona të tjerë të profesioneve tjera. Së fundi, ajo u pa përkrah boksierit të mirënjohur, Altin Zogaj, me të cilin ka raporte të mira shoqërore.

Ishte Zogaj ai i cili publikoi një storie nga Brezovica me artisten e mirënjohur. Boksieri është me prejardhje nga Komorani, por jeton dhe vepron në Gjermani. Ai njihet si boksier, por fillimi i karrierës së tij në boks është i veçantë, pasi në të kaluarën Zogaj ishte pjesë e sportit më të popullarizuar në botë, futbollit, ku nuk pati karrierë të gjatë.

Next Post

Dita e pavarësisë, “aheng” në Parkun e Qytetit

Me rastin e ditës së pavarësisë 8 shtatori,  Qeveria e Republikës së Maqedonisë së Veriut do të organizoj manifestim në Parkun e Qytetit me çrrastë fjalim do të mbaj edhe kryetari i qeverisë së Republikës së Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev.     Gjatë këtij manifestimi do të marrin pjesë […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: