Kejvina bën një vallëzim sensual nën ritmet e “Bye Bye” [Video]

vull

Kejvina Kthella ka postuar një vallëzim sensual nën ritmet e këngës “Bye Bye” të Dafina Zeqirit dhe Taynas.

Duket se kjo këngë vetëm një ajvë pasi që ka dalur është shndërruar në një hit. Ajo tani ka marrë 6 milionë shikime në Youtube.

Edhe bukuroshja Kthella duket se është një adhuruese e kësaj kënge./Gazeta Express/

Next Post

Eksperti amerikan bën deklaratën e fortë: Ballkani Perëndimor, në rrezik nga terroristët

Njoftimet se organizata terroriste “Shteti Islamik” është në ditët e saj të fundit, nuk do të thotë fund i ideologjisë që ata përhapën për vite të tëra në luftrat e Sirisë dhe Irakut. Ballkani Perëndimor është rajoni më i prekur në Evropë nga kjo dukuri, thuhet në hulumtimin e fundit […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: