Kejvina Kthella tërbon rrjetin, publikon foto e zhveshur dhe po bën namin… (FOTO)

vull

Kejvina Kthella ka tërhequr vëmendje me fotografitë e fundit të realizuara.

Biondina, ka pozuar së fundmi me të brendshmet e markës Calvin Klein.

Kthella fotot e realizuara i ka ndarë me ndjekësit në Instagram, ndërsa marrë parasysh se janë realizuar veç me të brendshme, nuk kanë munguar edhe pëlqimet dhe komentet e ndryshme nga ndjekësit.

Ajo për publikun është bërë e njohur pas angazhimit të saj në emisionin’Xing’. Emrin ia kemi parë shpesh në media, shkak i pozave provokative siç ka bërë edhe në këto të fundit.

Next Post

Kryeministri Zaev nga Lojërat Olimpike Rinore Evropiane: Uniteti dhe bashkimi që i krijon sporti duhet të reflektoj në të gjithë Ballkanin dhe së bashku të ecim drejt një të ardhmeje evropiane

Kryetari i Qeverisë së Republikës së Maqedonisë, Zoran Zaev së bashku me bashkëshorten e tij Zorica Zaeva, morën pjesë në ceremoninë e hapjes së Lojërave Olimpike Rinore Evropiane në Sarajevë, Bosnje dhe Hercegovinë. Shteti ynë në këtë festival përfaqësohet nga Ana-Marija Zafirovska dhe Nikolla Petkovski. Të dytë në 12 shkurt […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: