Kida në pozicion seksi shfaqet mbi divan (FOTO)

vull

Këngëtarja kosovare Kida, ka postuar një fotografi ku ka marrë një pozicion seksi në divan.

Përveç fotografisë me divan, ajo ka postuar edhe dy fotografi tjera me ku duket mjaftë tërheqëse e veshur në të bardha.

Mbishkrimi i postimit ishte një puthje e padedikuar, por duket se fansat e kanë pritur mjaftë mirë duke i lënë komente pozitive.

Në njërën nga fotografitë, Kida shfaqet shume serioze, shprehje kjo që tregon se edhe kështu ajo shfaqet mjaftë tërheqëse.

Next Post

Qeveritarët dhe deputetet e PS, sauna dhe orgji në hotelin luksoz të Valdin Pjetrit

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetari, i cili shkruan se, disa qeveritarë dhe deputetë të PS, veçanërisht zonja, më shumë rrinë në saunat dhe hamamet e sallat e masazhit të hotelit luksoz të Valdin Pjetrit se në zyrat e tyre. Ai shkruan se, përveç kësaj ata Hotelin […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: