Kjo ështe aktorja e serialit “O sa mirë” e cila agjëron Ramazanin! (Foto)

KohaNews

Ajo u bë e njohur si aktore në serialin vendor “O sa mirë”, bëhet fjalë për Arta Nitaj e njohur si Xhesika.

Arta fillimisht ishte modele e më pas është fokusuar si aktore e këtij seriali e së fundi po e shohim edhe si moderatore e sportit në RTV Dukagjini. E ftuar pikërishtë në këtë televizioni por si mysafire e emisionit “PasDite” ajo nuk ka hezituar të tregoj shumë të pathëna nga jeta e saj profesionale dhe private.

Vajza me prejardhje nga Peja ka zbuluar se ajo po e agjëron muajin e Ramazanit madje tregoj se po e ndjen vetën shumë mirë dhe se nuk e ka aspak pro.blem, ajo ka treguar se është agjëruese e rregullt që disa vite.

Next Post

KV “Universiteti i Tetovës” fitues i vendit të dytë të Kupës së volejbollit të Maqedonisë së Veriut

Klubi i volejbollit për meshkuj “Universiteti i Tetovës”, në kuadër të Kupës së volejbollit të Maqedonisë së Veriut është shpall fitues i vendit të dytë, pasi që në finale u mund nga KV “Strumica” me rezultat të përgjithshëm 3 – 0, në sete. Pas suksesit të treguar në këto gara, […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: