Kjo është jeta luksoze e Dashurie Bilaj

Blerand Rexhepi

Dashurie Bilaj pa dyshim është ndër femrat më të bukura e më “hot”. Ajo, tërheq vemendjen me hiret e saj bombastike. Missi, modelja e këngëtarja që shpesh bëhet pjesë e medias rozë, së fundi bënë përshtypje për jetën e saj luksoze. Dashuria vishet me stil, me markat më luksoze, vozit veturë te shtrenjtë, ka orë “Rolex” dhe shëtit në vende të ndryshme të botës. Ndryshe, bukuroshja shpesh përfshihet në projekte të ndryshme dhe gjatë gjithë kohës është e ftuar në emisione të ndryshme, ku nuk ngurron të tregohet e hapur dhe sinqertë.

Next Post

Në “kërkim” të Ali Ahmetit

Duke marrë shkas nga një letër drejtuar mikut tim, Ismet Sylejmani, përsiatje për pushtetin, njeriun dhe artin e vështirë të të jetuarit në paqe. Disa ditë më parë, pikërisht me 21 qershor, ju dërgova letrën e mëposhtme, e cila në fakt, mori fillesë nga nderimi që ju ishte bërë, duke […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: