KMC sjell “Si vllazën”, videoklipi që erdhi si minifilm…!

Blerand Rexhepi

Vetëm prej pak ditësh reperi KMC ka publikuar klipin e shumëpritur “Si vllazën” klip që e kishte lajmëruar prej disa kohësh.

Nën kujdesin e kompanisë filmike “Fourinfinit” dhe me produksion të tijin KMC duket se e mbajti fjalën, ai solli një minifilm të realizuar në një klip, me fabul aktuale, me interpretim real dhe origjinal,

“Si vllazën” ndoshta ishte klipi që mungonte në portofolin muzikor të reperit. Në linkun më poshtë ju mund të ndiqni klipin dhe sigurisht që mund të jepni edhe mendimin tuaj, por jemi të sigurtë që do t’ju pëlqejë po aq sa na pëlqeu edhe neve…:

Next Post

Kur artiste si Kristina Marku shprehin mirënjohje…!

Kristina Marku është këngëtarja nga veriu me zërin e mrekullueshëm dhe me shumë vite në skenë. Ajo ka qenë e pranishme në skena festivalesh të muzikës popullore por edhe në koncerte e evente të tjera dhe ka pasur gjithmonë mbështetjen e publikut. E kujdesshme dhe falendëruese ndaj atyre që e […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: