Kristina Marku: Jam kundër mënyrës si festohet Halloween!

Halloween ishte nata ne te cilen njerez te shumte dolen per te festuar mes te cileve edhe personazhet publike. Por duket se jo te gjithe ndajne te njejtin mendim per menyren sesi kjo nate festohet. Nje nga keto personazhe eshte edhe artistja Kristina Marku e cila shquhet per nivelin e larte kulturor dhe per menyren se si perifrazon pershkrimet qe shoqerojne postimet e saj ne rrjete sociale. Sipas Kristines te festuarit e nates se shpirtrave duket pa sens dhe nuk eshte menyra e duhur kjo qe ndiqet. Ajo ka shkruar ne fb: “Personalisht, jam kunder menyres se festimeve ,qe po behen koheve te fundit, festes se ” Hallowen” , e njohur si “Nata e te shumteve” ( Nate e gjithe atyre qe s jetojne me). Ndoshta gaboj por, ne syrin tim keto lloj festimesh vjne , me teper, si nje lloj tallje me shpirtrat e tyre dhe jo si nje perkujtimore qe edukon…!!☺️☺️ Nje qiri i ndezur nga ne, do te ishte festimi dhe perkujtimi me i mire per ta.🤷‍♀️ Shpirti i tyre pushofte ne paqe 🙏🙏🙏”:- e mbyll Kristina duke e shoqeruar me nje foto me nje prej simboleve te lutjes per shpirtrat e vdekur, qiririn!

Next Post

Foto nga dasma e Muhamed Zekirit dhe Bisera Jordanovës

Në një ceremoni martesore mbrëmë i ka dhënë fund beqarisë për herë të dytë nënkryetari i LSDM-së dhe deputeti Muhamed Zekiri. Muki është martuar me Bisera Jordanovën e cila është e angazhuar për momentin në Agjencionin për inovacion e me të cilën është në lidhje dashurie tash e shumë vite. […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: