Kujt i thotë ‘Ki me pa’ në projektin e parë këngëtari Nico?

Blerand Rexhepi

Nico, një emër i ri i skenës por shumë premtues për shkak të performancës së tij të bukur që në projektin e parë që e ka sjellë nën titull ‘Ki me pa ti’, një këngë e bukur dhe ritmike e cila e sjellë në skenën shqiptare si emër të ri Nicon. Ai është me prejardhje nga Gjakova por jeton në Zvicër, krahas këtij projekti të parë që mban vulën e Nurteel ai pritet që të realizojë edhe projekte tjera të reja, derisa si producent ekzekutiv këtij projekti është menaxheri i njohur i skenës shqiptare Labinot Nuraj. Për të dëgjuar këngën e bukur të tij mjafton të klikoni në vazhdim:

Next Post

Onika nuk ndalet, vjen me këngën 'Ti'

‘Ti’, titullohet projekti më i ri i këngëtares atraktive Onika e cila vjen shumë elegante dhe në formë me një këngë të re të punuar nga Nurteel dhe producent ekzekutiv Labinot Nuraj, ku Onika me këtë projekt po kërkon suksesin e ri në skenën e muzikës shqiptare. Një këngë mjaft […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: