Kujt ia dedikon projektin e fundit ‘Dashnia’ këngëtari Dod Kalaj?

Blerand Rexhepi

Me tekst dhe muzikë nga Valon Biba, kitarë Astrit Stafai, video e realizuar nga Sëiss Production dhe produksion nga Duo Bass Records, këngëtari i njohur i muzikës live Dod Kalaj vjen me super projektin e tij të fundit të titulluar ‘Dashnia’, një këngë e mrekullueshme e finalizuar edhe me video në të cilën këngëtari shfaqet në shoqëri të një femre e cila gjithashtu i jep shije këtij projekti.

Next Post

Dimitrievski: Po ndihmojmë dhe Likovën në këtë kohë krize të virusit Korona

Sot është mbajtur përsëri seancë e re në Shtabin e krizave në Kumanovë ku është vendosur për disa pika të rendit të ditës e mes tyre, kreu i komunës Maksim Dimitrievski informon se ky shtab tashmë po i ndihmon edhe komunës së Likovës për t’u përballur me këtë krizë të […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: