Kujt ia dedikon projektin e fundit këngëtarja Resmi Bilalli?

Blerand Rexhepi

Ka realizuar shumë projekte por kjo këngë duket është kulmi i karierës së saj dhe një nga më të realizuarat. Resmi Bilalli vjen këtë herë në duet me Bardhin të titulluar ‘Mka thonë baba’ një produksion nga Nurteel dhe producent ekzekutiv Labinot Nuraj, këngëtarja vjen me një super këngë që pritet të jetë hiti i verës por që të mos u ndalur me kaq sepse gjatë këtij viti ajo ka planifikuar edhe projekte të reja të cilat do të vijojnë me kohë kurse për momentin ju mund të shijoni vokalin e bukur të saj.

Next Post

Ali Ahmeti faleminderon mjekët dhe policët (Video)

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim Ali Ahmeti në faqen e tij zyrtare në Facebook ka postuar një video faleminderuese për të gjitha shërbimet publike, si mjekët, policët dhe gjithë të tjerët të cilët po përballen në vijë të parë me pandeminë CoVid-19. Në emër të të gjithë ne, shpreh […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: