Kujt ia dedikon projektin Mamacita këngëtari V-Ton?

Kohanews Admin

Këngëtari V-Ton nuk din të ndalet. Pas shumë projekteve të realizuara deri më tani ai vjen edhe me një megahit në këtë sezonë të nxehtë vere. E ka titulluar Mamacita, e në videoklip duket mjaft bukur me disa bukuroshe i rrethuar, e që vjen si atraktivitet në skenën muzikore.

Ky projekt është punuar nga Killam Beatz dhe video nga Leogzim Foniqi. Se kënga është ritmike dhe e bukur dhe me një klip të mrekullueshëm, mjafton të shiqohet në vazhdim:

Next Post

Sulmuesi Adenis Shala prej sot i bashkëngjitet skuadrës kuqezi!

Shala ka nënshkruar me Shkëndijën kontratë 1 vjeçare me mundësi vazhdimi edhe për 3 vite tjera. Është i lindur më 23 tetor të vitit 1998. Gjatë vitit 2017 ka qenë pjesë e grupmoshave të skuadrës kroate të Hajdukut, që më pastaj të transferohet në grupmoshat e skuadrës së Fenerbahçes. Së […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: