Kujt ia kushton këngën ‘Sa gjynah’ këngëtari Besnik Gjakova?

Kohanews Admin

Me tekst dhe muzikë nga Kreshnik Avdiu, orkestrim nga ArtiRec dhe video nga Merhi Cinema Production, këngëtari i njohur me emrin artistic Besnik Gjakova ka sjellë një projekt të bukur në këtë fund verë të cilin e ka titulluar ‘Sa gjynah’. I lindur në vitin 1990 në Skivjan të Gjakovës ai këndon si i vogël ndërsa jeton gjithashtu gjatë kohë në Gjermani. Këndimin e ka trashëgim familjarë pasiqë edhe babai, axhallarët dhe vëllau i tij meren me muzikë. Edhe këtë herë Besniku bashkëpunon me ArkivaShqip për publikimin e projektit të fundit i cili është pëlqyer shumë që kur është transmetuar për herë të parë. Në vazhdim ndiqni këngën e tij:

Next Post

Artan Grubi përcjell mesazhin e Nënë Terezës: “E deshta tjetrin me dashurinë e hyjit”!

Me rastin e katër vjetorit të shënjtërimit të Nobelistës shqiptare, Gonxhe Bojaxhiu “Nënë Tereza”, u bë përurimi i librit “Gonxhe Bojaxhiu -Nënë Tereza”; “E deshta tjetrin me dashurinë e hyjit” , nga autori Anton Nikë Berisha. Promovimi i librit si mesazh ka simbolikën e mesazhit të Nënë Terezës, se kjo […]

Subscribe US Now