Kujtoje zemrën, një hit nga Valon Miftari

Kohanews Admin
0 0
Read Time:22 Second

Valon Miftari është nga Mitrovica por jeton në Gjermani.

Nga mosha 14 vjeçare meret me muzikë e deri tash ka bërë disa projekte por ky është i dyti në mënyrë profesionale.

Valoni sot ka publikuar videoprojektin Kujtoje zemrën, një këngë e lehtë verore e cila ia vlenë të shijohet gjatë kësaj sezone.

Valoni përndryshe nuk do të ndalet me kaq, pasiqë së shpejti pritet të vijë edhe me projekte tjera të reja.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Next Post

Lule godet me të tretën, ja projekti i ri

Projekti muzikor i punuar nga Granit Gashi dhe Dardy Massive Production dhe tekst nga vet këngëtarja Lule, videoklipi i punuar nga Time Pictures e sjellë këngëtaren e re shumë atraktive në skenë këtë verë. Ky është projekti i tretë i publikuar nga Lule pas këngëve Natë e ditë dhe Forghet […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: