Kur artiste si Kristina Marku shprehin mirënjohje…!

Blerand Rexhepi

Kristina Marku është këngëtarja nga veriu me zërin e mrekullueshëm dhe me shumë vite në skenë. Ajo ka qenë e pranishme në skena festivalesh të muzikës popullore por edhe në koncerte e evente të tjera dhe ka pasur gjithmonë mbështetjen e publikut. E kujdesshme dhe falendëruese ndaj atyre që e duartrokasin dhe vlerësojnë gjithmonë, në çdo paraqitje të sajën, ajo ka zgjedhur që ti falendërojë ata me një postim të rrjetet sociale, duke qenë se është mjaft aktive në publikimet e saj.

“Sinqerisht ,jam shumë mirënjohese për vleresimet dhe mbështetjen tuaj , gjatë gjithë karrierës timë. Miq❤️ FALEMINDERIT “: shkruan Kristina përbri një fotoje të saj në instagram dhe në facebook. Kristina, nëse Hygo thotë se “njeriu më i keq është mosmirënjohësi” atëherë për ty vlen e kundërta “njeriu më i mirë është mirënjohës” dhe ti e tregon këtë me mirënjohjen ndaj publikut tënd!

Next Post

Haki Godanci në duet me Shaqir Cërvadikun, ‘Muhabet e internet’ pëlqehet jashtëzakonisht shumë

Këngëtari i njohur kosovar, Haki Godanci sot ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor. Këtë herë ai ka ardhur në bashkëpunim me këngëtarin Shaqir Cërvadiku që është dueti i dytë me rradhë. “Muhabet e internet” titullohet projekti i tyre, të cilin e kanë shoqëruar edhe me videoklip. Për […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: